Forum Romanii in Italia
Forum Romanii in Italia
Nu sunt mesaje in casuta ta
User Name:
Password:
Salveaza password-ul
Ai pierdut Password-ul? | Optiunile administratorului

Lista forum
 Foto...Foto...Fotoooooo
 ajutatima
   Raspunde acestui mesaj
 Versiunea pentru imprimanta

Autor Subiect precedente Subiecte Urmatorul subiect Inchide subiect Modifica subiect Elimina subiect Nou subiect R la acest subiect

Trimite un mesaj privat acestui user
paraschiv
Nou sosit

Romania
20 mesaje
Introdus in data de: - 09 Ianuarie 2009 :  21:08:15  Vizualizeaza profilul  Modifica mesajul  Trimite un mesaj Yahoo! a paraschiv  Raspunzi citînd  Vizualizeaza adresa IP
Ma numesc PARASCHIV CATALIN,SI SANT DIN JUDETUL BACAU ,MUNICIPUL BACAU SI ,AS VREA SA POVESTESC AMARACIUNA MEA SI NECAZURILE PE CARE MA CONFRUNT ZI DE ZI ,CE SANT DIN CE MAI GREU.AM VARSTA DE 41 SI SANT FOST CAMPION LA LUPTE LIBERE SI KARATE STIL SHOTOKAN -FUDOKAN AVAND CENTURA NEAGRA 3 DAN, VREAU SA VA SPUN INCA DE MIC NU AM FOST COPIL DORIT DE PARINTI MEI UNDE AM FOST ARUNCAT INTRO GHENA DE GUNOI LA VARSTA DE 1 AN SI FOST GASIT DUS LA CASA DE COPII, UNDE DE ACOLA AM FOST INFIAT DE FAMILE DIN BACAU , UNDE NECAZURILE MELE AU CONTINUAT, FAMILEA CARE MA INFIAT MAI AVEA COPII SI AN CEPUT POT SA VA SPUN CALVARUL VIETII MELE PANA LA VARSTA DE 18 ANI UNDE AM FOST NEVOIT SA PLEC DE UNUL SINGUREL IN LUME.VAZNDUMA SINGUREL IN LUME AM INCEPUT SA IUBESC SPORTUL SI PARALEL MUNCEAM CA SEZONIER PE UNDE PUTEAM SA IMI CASTIG EXISTENTA DE A TRAI,DUPA REVOLUTIE MAM ANGAJAT LA DIFERIT FABRICI UNDE A MUNCIT ,IN ACELASI TIMP MA TINEMA DE SPORT CE L IUBEAM .CASTIGAND DIFERITE TITLURI EUROPENE SI NATIONALE.LA VARSTA DE 37 ANI MIA VENIT SI MIE RANDUL SA MA INSOR CO FATA PE CARE O IUBEAM MULT AM INTEMEIAT O CASNICIE,UNDE DINTRO CASATORIE ANTERIOARA AVEA SI COPIL DAR NU MA DERANJA PENTRU CA IUBEAM MULT COPII ,DUPA CARE NEA DARUIT DUMNEZEU SI NOU IMPREUNA UN BAIETEL ANDREI CARE ARE VARSTA DE TREI ANISOR , IAR DEAICEA IAR INCEPE CALVARUL MEU PARCA FACUSEM CONTRACT CU EL PE TOT RESTUL VIETIE SA NU MAI SCAP DE EL ,ADICA MAI PRECIS BAIATUL MAEU SA NASCUT BOLNAV DE ASTM BRONSIC CU CATE 3-4 CRIZE PE SAPTAMANI AVAND GRADUL TREAPTA 3 IN AGONIE CARE EL TRAISTE NUMAI PE BAZA DE MEDICAMENTE MAI ALES CU SPRAYURI ,FARA ACESTE MEDICAMENTE EL NU AR TRAI .PE CARE LE CUMPARAM LUNAR CU SUMA APROXIMAIB 700 RON ,VREAU SA VA SPUN CAND UN NECAZ VINE NU VINE SINGUR EU AM SUFERIT UN ACIDENT UNDE IN URMA LUI MANA DREAPTA O AM IN TIJA CU PALMA CU TOT ,AM INCERCAT DE NENUMERATE ORE SA MA ANGAJEZ DAR NIMENE NU AVRUT SPUND CA NU ARE CE FACE CU MINE.AVAND MANA ASA CUM ESTE.EU CU FAMILEA LOCUIM INTRUN CAMIN AL AEROSTARULUI BACAU INTRO CAMARUTA DE 15 MP UNDE TRAIM PATRU PERSOANE VEAU SA VA MAI SPUN CA SOTIA MEA ESTE IN SOMAJ SI EA NUMAI 400 RON ,DATORITA CA AM FOST NEVOITI SI AM COSIDERAT CA DE PRET ESTE VIEATA BAIATULUI MEU ESTE MAI PRESUS AM FOST NEVOITI SA CUMAPRAM TRATAMENTUL LUNAR IN VALOARE DE 700 RON UNDE AM RAMAS RESTANTIER LA CAMIN PE CATEVA LUNII SI SANTEM PROPUSII SA NE SCOATA AFARA CA NU AM REUSIT SA CHITAM CHIRIA SI INTRETINERA MAI MENTIONEZ CA BAIATUL MEU ARE CERTIFICAT DE HANDICAP . AM FOST LA PRIMARIA BACAU SA IMI FAC SI EU DOSARUL PENTRI O LOCUINTA SOCIALA IAR DE ACOLO SA NU MA GANDESC CA LA MINE VA DURA 10 ANI PANA SAMI DEA , DEACE VA ROG RESPECTOS SA MA JUTATI SI PE MINE SI COPII MEI SA NE GASIM UNDE SA STAM SI NOI CA ACUSI NE SCOATE DIN CAMIN SI VOM RAMNE PE STRADA CU DOI COPI SI BOLNAVI.VA MULTUMESC RESPECTOS PENTRU INTELEGERE SI ASTEPT RASPUNS .ADRESA MEA ESTE STR HERNI COANDA NR 13 CAMERA 2 FAMILEA PARASCHIV CATALIN,SAU LA NR DE MOBIL 0748632728 BACAU romania

catalinp67

Catavencu
Membru Master

1524 mesaje
Introdus la data de - 09 Ianuarie 2009 :  23:09:56  Vizualizeaza profilul  Viziteaza Home Page di  Catavencu  Modifica mesajul  citand  Vizualizeaza adresa IP  Elimina raspuns
Mai Paraschive povestea ta este impresionanta ,numai ca este o mica contradictie sper sa ne lamuresti tu. Iata despre ce este vorba; in profilul tau la statutul civil scriesingurel, iar la ocupatie antrenor.Asteptam lamuriri!

Intoarcete la inceputul pagini

Fotografia nu este disponibila
paraschiv
Nou sosit

Romania
20 mesaje
Introdus la data de - 09 Ianuarie 2009 :  23:12:53  Vizualizeaza profilul  Modifica mesajul  Trimite un mesaj Yahoo! a paraschiv  citand  Vizualizeaza adresa IP  Elimina raspuns
realitatea este in povestea mea, dar acolo la profilu meu am fost mai putin explicit

catalinp67Intoarcete la inceputul pagini

Catavencu
Membru Master

1524 mesaje
Introdus la data de - 09 Ianuarie 2009 :  23:33:07  Vizualizeaza profilul  Viziteaza Home Page di  Catavencu  Modifica mesajul  citand  Vizualizeaza adresa IP  Elimina raspuns
Aha inteleg ca esti cu 2 taisuri

Laura6999
Membru Master

Italia
1143 mesaje
Introdus la data de - 09 Ianuarie 2009 :  23:48:15  Vizualizeaza profilul  Modifica mesajul  Trimite un mesaj Yahoo! a Laura6999  citand  Vizualizeaza adresa IP  Elimina raspuns
Cu timpul vad ca stai bine,spatiu este suficient...asa ca ...daca tot stam la barfa,poate ne spui care-i smecheria cu explicitu`?

Laura D.Intoarcete la inceputul pagini

Fotografia nu este disponibila
paraschiv
Nou sosit

Romania
20 mesaje
Introdus la data de - 09 Ianuarie 2009 :  23:52:10  Vizualizeaza profilul  Modifica mesajul  Trimite un mesaj Yahoo! a paraschiv  citand  Vizualizeaza adresa IP  Elimina raspuns
dac ai chef de glume eu nu , am destule necazuri daca vrei sa mai vorbim intra pe mess eu am id catalinp67, si am sati te lamuresc daca vrei ,daca nu atunci ciao nu mai raspund

catalinp67Intoarcete la inceputul pagini

Laura6999
Membru Master

Italia
1143 mesaje
Introdus la data de - 09 Ianuarie 2009 :  23:58:14  Vizualizeaza profilul  Modifica mesajul  Trimite un mesaj Yahoo! a Laura6999  citand  Vizualizeaza adresa IP  Elimina raspuns
Mai baiatule,nu te supara pe mine dar invata-ti macar adresa...esti sigur ca stai pe strada Herni Coanda?

Laura D.Intoarcete la inceputul pagini

alina-ionela
Membru Senior

Italia
484 mesaje
Introdus la data de - 10 Ianuarie 2009 :  11:33:46  Vizualizeaza profilul  Modifica mesajul  citand  Vizualizeaza adresa IP  Elimina raspuns
quote:

Ma numesc PARASCHIV CATALIN,SI SANT DIN JUDETUL BACAU ,MUNICIPUL BACAU SI ,AS VREA SA POVESTESC AMARACIUNA MEA SI NECAZURILE PE CARE MA CONFRUNT ZI DE ZI ,CE SANT DIN CE MAI GREU.AM VARSTA DE 41 SI SANT FOST CAMPION LA LUPTE LIBERE SI KARATE STIL SHOTOKAN -FUDOKAN AVAND CENTURA NEAGRA 3 DAN, VREAU SA VA SPUN INCA DE MIC NU AM FOST COPIL DORIT DE PARINTI MEI UNDE AM FOST ARUNCAT INTRO GHENA DE GUNOI LA VARSTA DE 1 AN SI FOST GASIT DUS LA CASA DE COPII, UNDE DE ACOLA AM FOST INFIAT DE FAMILE DIN BACAU , UNDE NECAZURILE MELE AU CONTINUAT, FAMILEA CARE MA INFIAT MAI AVEA COPII SI AN CEPUT POT SA VA SPUN CALVARUL VIETII MELE PANA LA VARSTA DE 18 ANI UNDE AM FOST NEVOIT SA PLEC DE UNUL SINGUREL IN LUME.VAZNDUMA SINGUREL IN LUME AM INCEPUT SA IUBESC SPORTUL SI PARALEL MUNCEAM CA SEZONIER PE UNDE PUTEAM SA IMI CASTIG EXISTENTA DE A TRAI,DUPA REVOLUTIE MAM ANGAJAT LA DIFERIT FABRICI UNDE A MUNCIT ,IN ACELASI TIMP MA TINEMA DE SPORT CE L IUBEAM .CASTIGAND DIFERITE TITLURI EUROPENE SI NATIONALE.LA VARSTA DE 37 ANI MIA VENIT SI MIE RANDUL SA MA INSOR CO FATA PE CARE O IUBEAM MULT AM INTEMEIAT O CASNICIE,UNDE DINTRO CASATORIE ANTERIOARA AVEA SI COPIL DAR NU MA DERANJA PENTRU CA IUBEAM MULT COPII ,DUPA CARE NEA DARUIT DUMNEZEU SI NOU IMPREUNA UN BAIETEL ANDREI CARE ARE VARSTA DE TREI ANISOR , IAR DEAICEA IAR INCEPE CALVARUL MEU PARCA FACUSEM CONTRACT CU EL PE TOT RESTUL VIETIE SA NU MAI SCAP DE EL ,ADICA MAI PRECIS BAIATUL MAEU SA NASCUT BOLNAV DE ASTM BRONSIC CU CATE 3-4 CRIZE PE SAPTAMANI AVAND GRADUL TREAPTA 3 IN AGONIE CARE EL TRAISTE NUMAI PE BAZA DE MEDICAMENTE MAI ALES CU SPRAYURI ,FARA ACESTE MEDICAMENTE EL NU AR TRAI .PE CARE LE CUMPARAM LUNAR CU SUMA APROXIMAIB 700 RON ,VREAU SA VA SPUN CAND UN NECAZ VINE NU VINE SINGUR EU AM SUFERIT UN ACIDENT UNDE IN URMA LUI MANA DREAPTA O AM IN TIJA CU PALMA CU TOT ,AM INCERCAT DE NENUMERATE ORE SA MA ANGAJEZ DAR NIMENE NU AVRUT SPUND CA NU ARE CE FACE CU MINE.AVAND MANA ASA CUM ESTE.EU CU FAMILEA LOCUIM INTRUN CAMIN AL AEROSTARULUI BACAU INTRO CAMARUTA DE 15 MP UNDE TRAIM PATRU PERSOANE VEAU SA VA MAI SPUN CA SOTIA MEA ESTE IN SOMAJ SI EA NUMAI 400 RON ,DATORITA CA AM FOST NEVOITI SI AM COSIDERAT CA DE PRET ESTE VIEATA BAIATULUI MEU ESTE MAI PRESUS AM FOST NEVOITI SA CUMAPRAM TRATAMENTUL LUNAR IN VALOARE DE 700 RON UNDE AM RAMAS RESTANTIER LA CAMIN PE CATEVA LUNII SI SANTEM PROPUSII SA NE SCOATA AFARA CA NU AM REUSIT SA CHITAM CHIRIA SI INTRETINERA MAI MENTIONEZ CA BAIATUL MEU ARE CERTIFICAT DE HANDICAP . AM FOST LA PRIMARIA BACAU SA IMI FAC SI EU DOSARUL PENTRI O LOCUINTA SOCIALA IAR DE ACOLO SA NU MA GANDESC CA LA MINE VA DURA 10 ANI PANA SAMI DEA , DEACE VA ROG RESPECTOS SA MA JUTATI SI PE MINE SI COPII MEI SA NE GASIM UNDE SA STAM SI NOI CA ACUSI NE SCOATE DIN CAMIN SI VOM RAMNE PE STRADA CU DOI COPI SI BOLNAVI.VA MULTUMESC RESPECTOS PENTRU INTELEGERE SI ASTEPT RASPUNS .ADRESA MEA ESTE STR HERNI COANDA NR 13 CAMERA 2 FAMILEA PARASCHIV CATALIN,SAU LA NR DE MOBIL 0748632728 BACAU romania

catalinp67

[
quote:

...si totusi ce cauta povestea asta la foto...?

tcaciuc alinaIntoarcete la inceputul pagini

rosablu
Membru Master

Italia
691 mesaje
Introdus la data de - 10 Ianuarie 2009 :  11:39:02  Vizualizeaza profilul  Modifica mesajul  citand  Vizualizeaza adresa IP  Elimina raspuns
off topic....
quote:
...si totusi ce cauta povestea asta la foto...?

tcaciuc alina

...nu numai la "foto"...o gasesti la "acum poti sa te prezinti" , la "general"....numai la "ajutooooor" nu-i....

alina-ionela
Membru Senior

Italia
484 mesaje
Introdus la data de - 10 Ianuarie 2009 :  11:43:54  Vizualizeaza profilul  Modifica mesajul  citand  Vizualizeaza adresa IP  Elimina raspuns
Bosssss fa ceva...

tcaciuc alinaIntoarcete la inceputul pagini

gaby
Moderator

Italia
4849 mesaje
Introdus la data de - 10 Ianuarie 2009 :  13:05:05  Vizualizeaza profilul  Modifica mesajul  citand  Vizualizeaza adresa IP  Elimina raspuns
Da , din pacate sau greseala Paraschiv a deschis mai multe topicuri peste tot. Nu va suparati asa repede. Se mai intampla. Poate sunt unele persoane nefamiliarizate cu un forum. Dar hai sa fim un pic indulgenti si mai ales rabdatori.

Paraschiv in curand se va muta topicul tau la rubrica potrivita, la "Ajutoor".
Dupa cum vezi forumul este impartit in mai multe rubrici, iar fiecrae in functie de tema mesajului sau postarii se duce la rubrica potrivita.
Sper sa te ajute Dumnezeu sa treceti cu bine peste probleme si mai ales multa sanatate micutului!

Viata e frumoasa!!Intoarcete la inceputul pagini

Inchide subiect Modifica subiect Elimina subiect Nou subiect R la acest subiect
   Raspunde acestui mesaj
 Versiunea pentru imprimanta
Mergi la:

Forum Romanii in Italia

Modificat de Valvitalba si distribuit de WebMasterPoint.org

Italiaromania.com

Dute sus