statistiche web Forum ItaliaRomania.com - pasaport
Forum ItaliaRomania.com

Forum ItaliaRomania.com
Nume Membru:

Password:

Inregistreaza-te
Salveaza Password
Password Uitata?

Menu rezervat Membrilor - Inregistreaza-te  numai asa iti vei gasi noi prieteni si vei avea acces la toate informatiile 

>> Paste fericit si multa lumina in suflet romanilor de pretutindeni!
Mergi la pagina Facebook Dupa 6 ani, 3.509 subiecte si 51.465 de mesaje, Vechiul Forum
a devenit arhiva. Cauti ceva? Da click aici!

Lista Forum
 Informatii Utile
 Ajutooor
 pasaport
Urmatori membri citesc acest forum Aici Este:

Bookmark this Topic 
Autore Discutia  

nina paval

Nou Membru

Introdus In - 23/04/2013 : 11:11:07  Link direct la aceasta discutie  Arata Profilul Trimite lui nina paval un Mesaj Privat Adauga nina paval la lista ta de prieteni  Raspunde Quotand
As vrea sa-mi spuna cineva de ce nu functioneaza situl roma.mae.ro/cauta pasapoarte pt a verifica daca este gata pasaportul fetitei

Semnatura lui nina paval 
paval nina

Regiune Lazio  ~ Provincia.: Rieti  ~ Oras: passo corese  ~  Mesaje: 1  ~  Membru din: 23/04/2013  ~  Ultima vizita: 23/04/2013

Google Adsense

Mountain View

AdminFlorin

Forum Admin

Introdus in - 23/04/2013 : 16:47:11  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul Trimite AdminFlorin un Mesaj Privat Adauga AdminFlorin la lista de prieteni  Raspunde Quotand
Siteul functioneaza dar nu stiu daca se poate cauta un pasaport...cel putin eu nu am gasit unde sa caut

Semnatura lui AdminFlorin 
Florin

Regiune Lombardia  ~ Provincia.: Milano  ~ Oras: Milano  ~  Mesaje: 2923  ~  Membru din: 02/03/2008  ~  Ultima vizita: 20/04/2014 Intoarce-te la inceputul paginii

oG82

Nou Membru

Introdus in - 09/05/2013 : 03:00:06  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul Trimite oG82 un Mesaj Privat Adauga oG82 la lista de prieteni  Raspunde Quotand
Adresa functioneaza daca o introduci corect asa cum scrie in hartia pe care ti-au dat-o.... Iti spune ce sa introduci de ex: Prima litera a numelui de familie urmata de CNP...
Eu asa am procedat inainte de a ma duce la consulat sa-mi ridic pasaportul acum 1 luna... Succes

Semnatura lui oG82 
Viata este atat de simpla pe cat ti-o faci.

Regiune Lombardia  ~ Provincia.: Mantova  ~ Oras: Volta Mantovana  ~  Mesaje: 47  ~  Membru din: 31/01/2011  ~  Ultima vizita: 09/05/2013 Intoarce-te la inceputul paginii

andreea caleap

Nou Membru

Introdus in - 30/05/2013 : 01:16:29  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul Trimite andreea caleap un Mesaj Privat Adauga andreea caleap la lista de prieteni  Raspunde Quotand
stiti cumva cat timp pot sa tina pasaportul la ei? este o limita de timp in care trebuie ridicat?

Regiune Toscana  ~ Provincia.: Pisa  ~ Oras: volterra  ~  Mesaje: 2  ~  Membru din: 30/05/2013  ~  Ultima vizita: 30/05/2013 Intoarce-te la inceputul paginii

veronicad

Membru Mediu

Introdus in - 30/05/2013 : 07:54:45  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul  Click pe telefon perntru a chema cu Skype  veronicad Trimite veronicad un Mesaj Privat Adauga veronicad la lista de prieteni  Raspunde Quotand
Andreea, cu cat timp in urma ai facut cererea? Ai putea sa trimiti un e-mail consulatului de la Bologna, te asigur ca in cateva zile iti vor raspunde; nu am auzit de un termen limita de ridicare a pasapoartelor, dar e mai bine sa te informezi.

Veronica

Semnatura lui veronicad 
Veronica Drugas
Traduttore ed interprete giurato RUMENO, MOLDAVO, FRANCESE, INGLESE, SPAGNOLO, ITALIANO
Traducator si interpret autorizat pt. limbile: ITALIANA, FRANCEZA, ENGLEZA, SPANIOLA, ROMANA (RO, Rep MD)
Site: www.veronicadrugas.com

Regiune Toscana  ~ Provincia.: Pisa  ~ Oras: pisa  ~  Mesaje: 473  ~  Membru din: 24/02/2011  ~  Ultima vizita: Ieri Intoarce-te la inceputul paginii

PEPI

Membru Activ

Introdus in - 31/05/2013 : 23:45:17  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul Trimite PEPI un Mesaj Privat Adauga PEPI la lista de prieteni  Raspunde Quotand

La Milano dureaza cam o luna, iar pentru verificare asa cum ai fost sfatuita intr-un alt mesaj
trebuie sa urmaresti instructiunile din biletelul care l-ai primit de la consulat. La mine a functionat.Succes!

Semnatura lui PEPI 
,,Cat timp judec in istorie iar nu in absolut-nu pot gandi nimic fara sa tin seama de neamul meu". Mircea Eliade

Regiune Liguria  ~ Provincia.: Genova  ~ Oras: Genova  ~  Mesaje: 979  ~  Membru din: 09/05/2010  ~  Ultima vizita: 17/04/2014 Intoarce-te la inceputul paginii

Premium CV

Membru Mediu

Introdus in - 01/06/2013 : 15:00:44  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul  Trimite lui Premium CV un mesaj Yahoo! Trimite Premium CV un Mesaj Privat Adauga Premium CV la lista de prieteni  Raspunde Quotand
AdminFlorin a scris:

Siteul functioneaza dar nu stiu daca se poate cauta un pasaport...cel putin eu nu am gasit unde sa caut

aici (pt. Milano): http://milano.mae.ro/cauta-pasaport

Criteriul de cautare este Codul Numeric Personal + Prima litera a numelui de familie.
Exemplu: 1541210345611A

Semnatura lui Premium CV 
Pentru redactare de CV-uri si scrisori de intentie profesionale intra pe http://cv.romania-italia.info/ sau scrie-mi la premiumcv@yahoo.it

Regiune Lombardia  ~ Provincia.: Milano  ~ Oras: Milano  ~  Mesaje: 473  ~  Membru din: 06/02/2013  ~  Ultima vizita: 15/04/2014 Intoarce-te la inceputul paginii
  Discutie  
      Bookmark this Topic 

Mergi la:

Herniasurgery.it | Snitz.it | Crediti Snitz Forums 2000
Aceasta pagina a fost generata in 0,25 seconde.
Search Engine Optimization