statistiche web Forum ItaliaRomania.com - locuri de munca sudori
Forum ItaliaRomania.com

Forum ItaliaRomania.com
Nume Membru:

Password:

Inregistreaza-te
Salveaza Password
Password Uitata?

Menu rezervat Membrilor - Inregistreaza-te  numai asa iti vei gasi noi prieteni si vei avea acces la toate informatiile 

>> Curajul nu inseamna puterea de a merge inainte - ci inseamna a merge inainte cand nu ai putere.
Mergi la pagina Facebook Dupa 6 ani, 3.509 subiecte si 51.465 de mesaje, Vechiul Forum
a devenit arhiva. Cauti ceva? Da click aici!

Lista Forum
 Informatii Utile
 Despre munca
 locuri de munca sudori
Urmatori membri citesc acest forum Aici Este:

Bookmark this Topic 
Autore Discutia  

marian_294

Nou Membru

Introdus In - 02/07/2010 : 11:27:31  Link direct la aceasta discutie  Arata Profilul  Trimite lui marian_294 un mesaj Yahoo! Trimite lui marian_294 un Mesaj Privat Adauga marian_294 la lista ta de prieteni  Raspunde Quotand
stie cineva ceva?

Semnatura lui marian_294 
marian_294

Regiune Romania  ~ Provincia.: Romania  ~ Oras: galati  ~  Mesaje: 8  ~  Membru din: 11/06/2010  ~  Ultima vizita: 21/12/2011

Google Adsense

Mountain View

marian_294

Nou Membru

Introdus in - 16/08/2010 : 09:18:59  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul  Trimite lui marian_294 un mesaj Yahoo! Trimite marian_294 un Mesaj Privat Adauga marian_294 la lista de prieteni  Raspunde Quotand
CHIAR NU STIE NIMENI NIMIC DE MUNCA PENTRU UN SUDOR

Semnatura lui marian_294 
marian_294

Regiune Romania  ~ Provincia.: Romania  ~ Oras: galati  ~  Mesaje: 8  ~  Membru din: 11/06/2010  ~  Ultima vizita: 21/12/2011 Intoarce-te la inceputul paginii

MeDiana

Nou Membru

Introdus in - 16/08/2010 : 09:57:27  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul Trimite MeDiana un Mesaj Privat Adauga MeDiana la lista de prieteni  Raspunde Quotand
mai asteapta pt ca nu prea sunt multi online in ce zona cauti?

Semnatura lui MeDiana 
...tired of waiting for an answer...

Regiune Veneto  ~ Provincia.: Verona  ~ Oras: Verona  ~  Mesaje: 3  ~  Membru din: 15/08/2010  ~  Ultima vizita: 18/08/2010 Intoarce-te la inceputul paginii

marian_294

Nou Membru

Introdus in - 16/08/2010 : 17:09:18  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul  Trimite lui marian_294 un mesaj Yahoo! Trimite marian_294 un Mesaj Privat Adauga marian_294 la lista de prieteni  Raspunde Quotand
mmmmmmmmm normal in genova dar nu refuz orice alta zona

Semnatura lui marian_294 
marian_294

Regiune Romania  ~ Provincia.: Romania  ~ Oras: galati  ~  Mesaje: 8  ~  Membru din: 11/06/2010  ~  Ultima vizita: 21/12/2011 Intoarce-te la inceputul paginii

bogdy

Moderator

Introdus in - 17/08/2010 : 01:38:38  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul Trimite bogdy un Mesaj Privat Adauga bogdy la lista de prieteni  Raspunde Quotand
marian_294 a scris:

CHIAR NU STIE NIMENI NIMIC DE MUNCA PENTRU UN SUDOR

Din moment ce n-a raspuns nimeni...probabil ca nu.Sau ai impresia ca fiecare dintre noi are vreo 3-4 posturi in mana si asteapta sa "iesi la interval" ca sa obtii unul?
Sincer nu-mi place tonul tau..(mai si strigi la noi), nu suntem agentie de plasament, tu ce zici?

Din seria..ai avut 2-3 mesaje prin care cereai de munca si acum te mai si burzuluiesti ca n-am gasit nimic pentru tine...

Semnatura lui bogdy 

When there is a will, there is a way too.

Regiune Abruzzo  ~ Provincia.: Teramo  ~ Oras: Giulianova  ~  Mesaje: 1044  ~  Membru din: 18/02/2009  ~  Ultima vizita: Ieri Intoarce-te la inceputul paginii

dany

Membru Virtuoz

Introdus in - 17/08/2010 : 18:15:08  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul Trimite dany un Mesaj Privat Adauga dany la lista de prieteni  Raspunde Quotand
marian_294 a scris:

mmmmmmmmm normal in genova dar nu refuz orice alta zona

daca vrei sa muncesti ca sudor si mai ales in zona Genovei, ar trebui sa te duci in zona sa umbli pe la toate societatile care lucreaza in port, mai ales ca acolo vei gasi mai mult de munca ca sudor...nu spun ca nu sunt si in alte domenii, dar de obicei fiind lucrari mici, sunt si acolo muncitoari care stiu sa faca mai multe, adica sa si sudeze...

Regiune Toscana  ~ Provincia.: Pisa  ~ Oras: S.M a Monte- Trieste: Toscana-Friuli a/r  ~  Mesaje: 4093  ~  Membru din: 21/03/2009  ~  Ultima vizita: 31/12/2013 Intoarce-te la inceputul paginii

Nelumbo

Membru Senior

Introdus in - 17/08/2010 : 22:54:40  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul Trimite Nelumbo un Mesaj Privat Adauga Nelumbo la lista de prieteni  Raspunde Quotand
Si daca cineva iti va gasi un loc de munca, unde vei locui?

Semnatura lui Nelumbo 
Maranata

Regiune Lombardia  ~ Provincia.: Pavia  ~ Oras: Pavia  ~  Mesaje: 1560  ~  Membru din: 01/04/2010  ~  Ultima vizita: Ieri Intoarce-te la inceputul paginii

marian_294

Nou Membru

Introdus in - 18/08/2010 : 11:30:22  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul  Trimite lui marian_294 un mesaj Yahoo! Trimite marian_294 un Mesaj Privat Adauga marian_294 la lista de prieteni  Raspunde Quotand
important e sa gasesc de munca ca am unde sa stau

Semnatura lui marian_294 
marian_294

Nelumbo

Membru Senior

Introdus in - 19/08/2010 : 00:40:55  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul Trimite Nelumbo un Mesaj Privat Adauga Nelumbo la lista de prieteni  Raspunde Quotand
Totusi... poti detalia? Ai resurse sa te intretii doua luni?

Semnatura lui Nelumbo 
Maranata

Regiune Lombardia  ~ Provincia.: Pavia  ~ Oras: Pavia  ~  Mesaje: 1560  ~  Membru din: 01/04/2010  ~  Ultima vizita: Ieri Intoarce-te la inceputul paginii

dany

Membru Virtuoz

Introdus in - 19/08/2010 : 09:26:51  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul Trimite dany un Mesaj Privat Adauga dany la lista de prieteni  Raspunde Quotand
marian_294 a scris:

important e sa gasesc de munca ca am unde sa stau

atunci nu vad o problema in a gasi de munca...important ca ai unde sa stai, exact cum ai spus...atunci eu spun, ca mi se pare corect, te duci unde ai sa stai, in zona....apoi cauti de munca...

nu stiu ce afacere poti face, daca cineva iti gaseste un loc de munca la Palermo, dar tu ai unde sa stai la Genova....

asa ca bafta, dute si umbla ca locurile de munca nu se gasesc pe forumuri...

Regiune Toscana  ~ Provincia.: Pisa  ~ Oras: S.M a Monte- Trieste: Toscana-Friuli a/r  ~  Mesaje: 4093  ~  Membru din: 21/03/2009  ~  Ultima vizita: 31/12/2013 Intoarce-te la inceputul paginii

dany

Membru Virtuoz

Introdus in - 09/09/2010 : 18:20:46  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul Trimite dany un Mesaj Privat Adauga dany la lista de prieteni  Raspunde Quotand
nu reuseam sa localizez mesajul privat pe care mi l-ai trimis...

pacat, ca tot ce am spus mai sus a fost spus din inima si este un adevar....imi pare rau sa iti spun, ca oricum nu vei face multi purici pe unde vei umbla, daca vei avea aceste aere...si aroganta pe care o arati...

bogdy

Moderator

Introdus in - 12/09/2010 : 15:27:06  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul Trimite bogdy un Mesaj Privat Adauga bogdy la lista de prieteni  Raspunde Quotand
Credeam ca numai pe mine m-a gratulat cu manierele lui...

Semnatura lui bogdy 

When there is a will, there is a way too.

Regiune Abruzzo  ~ Provincia.: Teramo  ~ Oras: Giulianova  ~  Mesaje: 1044  ~  Membru din: 18/02/2009  ~  Ultima vizita: Ieri Intoarce-te la inceputul paginii
  Discutie  
      Bookmark this Topic 

Mergi la:

Herniasurgery.it | Snitz.it | Crediti Snitz Forums 2000
Aceasta pagina a fost generata in 0,34 seconde.
Search Engine Optimization