statistiche web Forum ItaliaRomania.com - LOCURI DE MUNCA IN ITALIA
Forum ItaliaRomania.com

Forum ItaliaRomania.com
Nume Membru:

Password:

Inregistreaza-te
Salveaza Password
Password Uitata?

Menu rezervat Membrilor - Inregistreaza-te  numai asa iti vei gasi noi prieteni si vei avea acces la toate informatiile 

>> Curajul nu inseamna puterea de a merge inainte - ci inseamna a merge inainte cand nu ai putere.
Mergi la pagina Facebook Dupa 6 ani, 3.509 subiecte si 51.465 de mesaje, Vechiul Forum
a devenit arhiva. Cauti ceva? Da click aici!

Lista Forum
 Informatii Utile
 Despre munca
 LOCURI DE MUNCA IN ITALIA
Urmatori membri citesc acest forum Aici Este:

Bookmark this Topic 
Pagina Precedenta
Autore Discutia
Pagina: di 3

leo

Nou Membru

Introdus in - 17/01/2013 : 16:19:29  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul Trimite leo un Mesaj Privat Adauga leo la lista de prieteni  Raspunde Quotand
salut tuturor forumistilor.poate cineva sa ma ajute cu adresa unei firme de transport in apropiere de fiumicino?[tel,e-mail?

Regiune Romania  ~ Provincia.: Romania  ~ Oras: arad  ~  Mesaje: 3  ~  Membru din: 17/01/2013  ~  Ultima vizita: 31/01/2013 Intoarce-te la inceputul paginii

leo

Nou Membru

Introdus in - 17/01/2013 : 16:44:06  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul Trimite leo un Mesaj Privat Adauga leo la lista de prieteni  Raspunde Quotand

Regiune Romania  ~ Provincia.: Romania  ~ Oras: arad  ~  Mesaje: 3  ~  Membru din: 17/01/2013  ~  Ultima vizita: 31/01/2013 Intoarce-te la inceputul paginii

veronicad

Membru Mediu

Introdus in - 17/01/2013 : 17:19:36  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul  Click pe telefon perntru a chema cu Skype  veronicad Trimite veronicad un Mesaj Privat Adauga veronicad la lista de prieteni  Raspunde Quotand
Adriane, tu esti? Ne scrii de la Arad?! Explica-ne mai bine: cauti firma de transport musai romaneasca si musai cu sediul langa Fiumiciuno sau cum?!

Veronica
---

Semnatura lui veronicad 
Veronica Drugas
Traduttore ed interprete giurato RUMENO, MOLDAVO, FRANCESE, INGLESE, SPAGNOLO, ITALIANO
Traducator si interpret autorizat pt. limbile: ITALIANA, FRANCEZA, ENGLEZA, SPANIOLA, ROMANA (RO, Rep MD)
Site: www.veronicadrugas.com

Regiune Toscana  ~ Provincia.: Pisa  ~ Oras: pisa  ~  Mesaje: 486  ~  Membru din: 24/02/2011  ~  Ultima vizita: Azi Intoarce-te la inceputul paginii

moni

Nou Membru

Introdus in - 22/01/2013 : 16:20:19  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul Trimite moni un Mesaj Privat Adauga moni la lista de prieteni  Raspunde Quotand
buna ziua am venit la sora mea in roma si caut un loc de munca ca badanta in acelasi timp astept si recunoasterea diplomei de la ministeru sanatatii de la roma tel 3884249988
va doresc o zi minunata la toti si va pup

Regiune Romania  ~ Provincia.: Romania  ~ Oras: braila  ~  Mesaje: 21  ~  Membru din: 20/09/2012  ~  Ultima vizita: 30/05/2013 Intoarce-te la inceputul paginii

moni

Nou Membru

Introdus in - 23/01/2013 : 09:39:29  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul Trimite moni un Mesaj Privat Adauga moni la lista de prieteni  Raspunde Quotand
buna ma numesc aurora si sunt mai noua pe forum caut si eu un loc de munca ca badanta in zona romei daca stie cineva si poate sa imi spuna.
va multumesc si va doresc o zi minunata

Regiune Romania  ~ Provincia.: Romania  ~ Oras: braila  ~  Mesaje: 21  ~  Membru din: 20/09/2012  ~  Ultima vizita: 30/05/2013 Intoarce-te la inceputul paginii

Geronimo

Membru Activ

Introdus in - 23/01/2013 : 17:22:34  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul Trimite Geronimo un Mesaj Privat Adauga Geronimo la lista de prieteni  Raspunde Quotand
veronicad a scris:

Adriane, tu esti? Ne scrii de la Arad?! Explica-ne mai bine: cauti firma de transport musai romaneasca si musai cu sediul langa Fiumiciuno sau cum?!

Veronica
---

Nu e Adrian, Veronica. Doar ca avatarul ala apare in lista comuna de avatare. Poate sa-l aleaga cine vrea..si tu..
Nu-i normal.

Semnatura lui Geronimo 
De ce?

Provincia.: Torino  ~ Oras: Torino  ~  Mesaje: 927  ~  Membru din: 15/03/2012  ~  Ultima vizita: 04/05/2014 Intoarce-te la inceputul paginii

DrAdrian

Membru Activ

Introdus in - 24/01/2013 : 08:37:34  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul  Click aici pentru adresa MSN a lui DrAdrian Trimite DrAdrian un Mesaj Privat Adauga DrAdrian la lista de prieteni  Raspunde Quotand
sa-l stearga cineva ca nici macar nu pot incarca avatarul pe care il vreau, cred ca Florin l-a mutat acolo candva!

Semnatura lui DrAdrian 
Am semnat si eu!
http://www.unisr.it/persona.asp?id=7603

Regiune Lombardia  ~ Provincia.: Milano  ~ Oras: Milano  ~  Mesaje: 527  ~  Membru din: 26/07/2011  ~  Ultima vizita: Azi Intoarce-te la inceputul paginii
Pagina: di 3 Discutie  
Pagina Precedenta
      Bookmark this Topic 

Mergi la:

Herniasurgery.it | Snitz.it | Crediti Snitz Forums 2000
Aceasta pagina a fost generata in 0,23 seconde.
Search Engine Optimization