statistiche web Forum ItaliaRomania.com - Despre firma Calivita Internationa???
Forum ItaliaRomania.com

Forum ItaliaRomania.com
Nume Membru:

Password:

Inregistreaza-te
Salveaza Password
Password Uitata?

Menu rezervat Membrilor - Inregistreaza-te  numai asa iti vei gasi noi prieteni si vei avea acces la toate informatiile 

>> Curajul nu inseamna puterea de a merge inainte - ci inseamna a merge inainte cand nu ai putere.
Mergi la pagina Facebook Dupa 6 ani, 3.509 subiecte si 51.465 de mesaje, Vechiul Forum
a devenit arhiva. Cauti ceva? Da click aici!

Lista Forum
 Informatii Utile
 Despre munca
 Despre firma Calivita Internationa???
Urmatori membri citesc acest forum Aici Este:

Bookmark this Topic 
Autore Discutia  

Geosic

Membru Normal

Introdus In - 24/03/2010 : 12:11:21  Link direct la aceasta discutie  Arata Profilul  Click aici pentru a vedea adresa MSN a lui Geosic  Trimite lui Geosic un mesaj Yahoo! Trimite lui Geosic un Mesaj Privat Adauga Geosic la lista ta de prieteni  Raspunde Quotand
Ati auzit ceva despre firma Calivita International? Are cineva idee ceva de aceasta firma?Si despre contractele de colaborare incheiate cu ei?

Semnatura lui Geosic 
Georgio

Regiune Calabria  ~ Provincia.: Reggio Calabria  ~ Oras: Rosarno  ~  Mesaje: 56  ~  Membru din: 23/03/2010  ~  Ultima vizita: 22/05/2011

Google Adsense

Mountain View

Geosic

Membru Normal

Introdus in - 24/03/2010 : 12:38:20  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul  Click aici pentru adresa MSN a lui Geosic  Trimite lui Geosic un mesaj Yahoo! Trimite Geosic un Mesaj Privat Adauga Geosic la lista de prieteni  Raspunde Quotand
Abia acum am observat cum functioneaza acest forum...poate cineva sa mute aceasta discutie la tema adecvata?

Semnatura lui Geosic 
Georgio

Regiune Calabria  ~ Provincia.: Reggio Calabria  ~ Oras: Rosarno  ~  Mesaje: 56  ~  Membru din: 23/03/2010  ~  Ultima vizita: 22/05/2011 Intoarce-te la inceputul paginii

Geosic

Membru Normal

Introdus in - 24/03/2010 : 13:17:19  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul  Click aici pentru adresa MSN a lui Geosic  Trimite lui Geosic un mesaj Yahoo! Trimite Geosic un Mesaj Privat Adauga Geosic la lista de prieteni  Raspunde Quotand
Am deschis acest subiect pentruca am inteles ca si in Italia este firma aceasta ...si as vrea sa ma asociez cu ei printun contract de colaborare dar m-am gandid ca inainte de toate sa intreb in stanga si in dreapta ca am mai facut odata un contract de colaborare cu alta firma si am luat o mare teapa....Cum cred ca lumea de aici e ceva mai inaintata in varsta si mai trecuta prin viata probabil stiti cate ceva sau macar din auzite de aceasta firma!!!

Semnatura lui Geosic 
Georgio

Regiune Calabria  ~ Provincia.: Reggio Calabria  ~ Oras: Rosarno  ~  Mesaje: 56  ~  Membru din: 23/03/2010  ~  Ultima vizita: 22/05/2011 Intoarce-te la inceputul paginii

Geosic

Membru Normal

Introdus in - 24/03/2010 : 15:08:53  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul  Click aici pentru adresa MSN a lui Geosic  Trimite lui Geosic un mesaj Yahoo! Trimite Geosic un Mesaj Privat Adauga Geosic la lista de prieteni  Raspunde Quotand
Am uitat sa specific ca acesta firma se ocupa cu medicamente naturiste

Semnatura lui Geosic 
Georgio

Elena.Negrota

Moderator

Introdus in - 24/03/2010 : 17:18:37  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul Trimite Elena.Negrota un Mesaj Privat Adauga Elena.Negrota la lista de prieteni  Raspunde Quotand
Eu n-am auzit de firma,dar sunt "n" firme care se ocupa de asa ceva ! Cred ca mai repede intinzi antenele in tara pentru informatii.Nenea portaru' iti ofera mereu informatii pretioase si se multumeste cu un suras si un "multam frumos"

Semnatura lui Elena.Negrota 

Invingatorii nu renunta, iar cei care renunta nu ajung invingatori. ARISTOTEL

Regiune Lazio  ~ Provincia.: Roma  ~ Oras: Pomezia  ~  Mesaje: 2065  ~  Membru din: 10/01/2009  ~  Ultima vizita: 05/07/2014 Intoarce-te la inceputul paginii

Geosic

Membru Normal

Introdus in - 24/03/2010 : 21:25:59  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul  Click aici pentru adresa MSN a lui Geosic  Trimite lui Geosic un mesaj Yahoo! Trimite Geosic un Mesaj Privat Adauga Geosic la lista de prieteni  Raspunde Quotand
Elena.Negrota a scris:

Eu n-am auzit de firma,dar sunt "n" firme care se ocupa de asa ceva ! Cred ca mai repede intinzi antenele in tara pentru informatii.Nenea portaru' iti ofera mereu informatii pretioase si se multumeste cu un suras si un "multam frumos"

Mersi pentru sfat....o sa incerc si asa

Semnatura lui Geosic 
Georgio

pichona

Membru Senior

Introdus in - 25/03/2010 : 11:02:23  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul  Trimite lui pichona un mesaj Yahoo! Trimite pichona un Mesaj Privat Adauga pichona la lista de prieteni  Raspunde Quotand
Elena.Negrota a scris:

Nenea portaru' iti ofera mereu informatii pretioase si se multumeste cu un suras si un "multam frumos"

Ok ...dar daca nenea portaru e neam cu.... adios informatii pretioase... am fost patita... te umple de minciuni si te mai si sfatuie ca este bine sa incerci... tu ...crezi ... dupa o luna... astepti sa-ti dea putinul ce ai investit,... ramai dezamagit total.
Geosic ,mai bine incearca sa iei legatura cu cineva care lucreaza cu ei si cu portarul ,vezi si tu din ce material este facut,heee,heee
Deschide ochii mari,ok ... sunt multe firme fantoma

Semnatura lui pichona 
M@M@C@

Provincia.: Avellino  ~ Oras: Avellino  ~  Mesaje: 1460  ~  Membru din: 09/09/2009  ~  Ultima vizita: 10/05/2014 Intoarce-te la inceputul paginii

dany

Membru Virtuoz

Introdus in - 25/03/2010 : 11:35:49  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul Trimite dany un Mesaj Privat Adauga dany la lista de prieteni  Raspunde Quotand
dupa cum se spune e o multinationala....dar e una de aia care vinde...ce vinde numai ei stiu, dar oricum nu e ceva ce pare ff serios...

si daca nu gasesti un sediu, unde sa vorbesti cu portarul...sau chiar daca vorbesti cu cineva din inauntru, cine garanteaza sinceritatea lui???

http://italy.calivita.com/products/CV0148/
oricum cauta pe google, si afli totul, numai o adresa nu vei gasi, adica una reala unde sa ciocanesti la usa si sa vorbesti cu cineva...

scuze, te duci la Rotterdam unde vei gasi intr-un hotel o casuta postala, cred...
http://italy.calivita.com/site.php?...on=Contactus

Modificato da - dany in data 25/03/2010 11:38:11

Regiune Toscana  ~ Provincia.: Pisa  ~ Oras: S.M a Monte- Trieste: Toscana-Friuli a/r  ~  Mesaje: 4093  ~  Membru din: 21/03/2009  ~  Ultima vizita: 31/12/2013 Intoarce-te la inceputul paginii

dana

Deleted

Introdus in - 25/03/2010 : 12:04:39  Link direct la acest raspuns Adauga dana la lista de prieteni  Raspunde Quotand
Geosic a scris:

Am deschis acest subiect pentruca am inteles ca si in Italia este firma aceasta ...si as vrea sa ma asociez cu ei printun contract de colaborare dar m-am gandid ca inainte de toate sa intreb in stanga si in dreapta ca am mai facut odata un contract de colaborare cu alta firma si am luat o mare teapa....Cum cred ca lumea de aici e ceva mai inaintata in varsta si mai trecuta prin viata probabil stiti cate ceva sau macar din auzite de aceasta firma!!!

nu am inteles bine ...

incerci sa vezi daca merg bine pe piata italiana aceste produse, asta in vedere de posibili clienti ... sau daca aceasta societate este corecta cu agentii de vanzari?

Mesaje: 460  ~  Membru din: 08/01/2009  ~  Ultima vizita: 06/12/2012 Intoarce-te la inceputul paginii

bogdy

Moderator

Introdus in - 25/03/2010 : 20:20:41  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul Trimite bogdy un Mesaj Privat Adauga bogdy la lista de prieteni  Raspunde Quotand
Un alt MLM ??

Semnatura lui bogdy 

When there is a will, there is a way too.

Regiune Abruzzo  ~ Provincia.: Teramo  ~ Oras: Giulianova  ~  Mesaje: 1042  ~  Membru din: 18/02/2009  ~  Ultima vizita: Azi Intoarce-te la inceputul paginii

Geosic

Membru Normal

Introdus in - 26/03/2010 : 17:04:01  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul  Click aici pentru adresa MSN a lui Geosic  Trimite lui Geosic un mesaj Yahoo! Trimite Geosic un Mesaj Privat Adauga Geosic la lista de prieteni  Raspunde Quotand

nu am inteles bine ...

incerci sa vezi daca merg bine pe piata italiana aceste produse, asta in vedere de posibili clienti ... sau daca aceasta societate este corecta cu agentii de vanzari?

Eu intrebam daca stie cineva de firma asta pentru ca am inteles ca e si in italia raspandita si vreau sa intru in colaborare cu ei dar nu vreau sa ma trezesc ca am luat o mare teapa pentru ca sunt patit

Semnatura lui Geosic 
Georgio

dana

Deleted

Introdus in - 26/03/2010 : 18:19:43  Link direct la acest raspuns Adauga dana la lista de prieteni  Raspunde Quotand
Geosic a scris:

nu am inteles bine ...

Eu intrebam daca stie cineva de firma asta pentru ca am inteles ca e si in italia raspandita si vreau sa intru in colaborare cu ei dar nu vreau sa ma trezesc ca am luat o mare teapa pentru ca sunt patit

Eu personal nu am auzit de aceasta firma, produse ... si nu am cunoscut nici un colaborator de-al lor.

Mesaje: 460  ~  Membru din: 08/01/2009  ~  Ultima vizita: 06/12/2012 Intoarce-te la inceputul paginii

Geosic

Membru Normal

Introdus in - 26/03/2010 : 20:49:00  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul  Click aici pentru adresa MSN a lui Geosic  Trimite lui Geosic un mesaj Yahoo! Trimite Geosic un Mesaj Privat Adauga Geosic la lista de prieteni  Raspunde Quotand
dana a scris:

Geosic a scris:

nu am inteles bine ...

Eu personal nu am auzit de aceasta firma, produse ... si nu am cunoscut nici un colaborator de-al lor.

Multumesc la toti de aici pentru ajotor...cred ca o sa stau in banca mea si nu o sa ma arunc sa fac nici o colaborare cu ei..ca sa nu ma frig iar...multumiri la toti

Semnatura lui Geosic 
Georgio

flaviwows

Nou Membru

Introdus in - 09/11/2010 : 21:32:35  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul Trimite flaviwows un Mesaj Privat Adauga flaviwows la lista de prieteni  Raspunde Quotand
Salut!
Te pot ajuta legat de colaborarea cu Calivita. Poti sa imi trimiti mesaj privat.
O zi buna!

Provincia.: Bari  ~ Oras: Bari  ~  Mesaje: 1  ~  Membru din: 09/11/2010  ~  Ultima vizita: 09/11/2010 Intoarce-te la inceputul paginii

patricia

Nou Membru

Introdus in - 19/11/2010 : 10:19:31  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul  Trimite lui patricia un mesaj Yahoo! Trimite patricia un Mesaj Privat Adauga patricia la lista de prieteni  Raspunde Quotand
Intradevar este un sistem MLM dar altfel decat cele clasice incat se pot castiga bani mult mai usor. Plus ca poti deveni si membru Calivita unde ai reduceri substantiale. Vizitati Calivita International

Semnatura lui patricia 
http://www.produse-naturale-online.ro/

Provincia.: Romania  ~ Oras: timisoara  ~  Mesaje: 1  ~  Membru din: 19/11/2010  ~  Ultima vizita: 19/11/2010 Intoarce-te la inceputul paginii
  Discutie  
      Bookmark this Topic 

Mergi la:

Herniasurgery.it | Snitz.it | Crediti Snitz Forums 2000
Aceasta pagina a fost generata in 0,36 seconde.
Search Engine Optimization