statistiche web Forum ItaliaRomania.com - consulatul roman la trieste
Forum ItaliaRomania.com

Forum ItaliaRomania.com
Nume Membru:

Password:

Inregistreaza-te
Salveaza Password
Password Uitata?

Menu rezervat Membrilor - Inregistreaza-te  numai asa iti vei gasi noi prieteni si vei avea acces la toate informatiile 

>> Paste fericit si multa lumina in suflet romanilor de pretutindeni!
Mergi la pagina Facebook Dupa 6 ani, 3.509 subiecte si 51.465 de mesaje, Vechiul Forum
a devenit arhiva. Cauti ceva? Da click aici!

Lista Forum
 Informatii Utile
 Adrese Utile
 consulatul roman la trieste
Urmatori membri citesc acest forum Aici Este:

Bookmark this Topic 
Autore Discutia  

valente

Nou Membru

Introdus In - 30/11/2009 : 18:54:15  Link direct la aceasta discutie  Arata Profilul Trimite lui valente un Mesaj Privat Adauga valente la lista ta de prieteni  Raspunde Quotand
va salut pe toti! dupa cum va spune-am trebuia sa-mi iau o zi libera sa-mi rezolv anumite treburi pe la consulat .E uite azi am fost la trieste si am rezolvat problema ,pot spune ca fuctioneaza totul cum trebuie ,ma refer la serviciile consulare . din pacate sunt doar trei persoane care lucreaza acolo si e un pic de "confusione" dar totul e ok.Nu trebuie liste sau sa te prenotezi pur si simplu mergi acolo si iti iei nr. si astepti pana iti vine randul ,e uite asa imi place e ceva organizat!problema e ca se gaseste tot timpul cate unul care vrea sa-i fraiereasca pe cei onesti si sa intre in fata ,asta ma scos din firesi m-am enervat un pic , insa e totul ok important e ca noi romani avem un consulat unde nu e nevoie sa mergi de la ora 2 noaptea sa-ti prinzi rand pe lista sau alte jmecherii cum se facea pe la roma si pe la MILANO .

Semnatura lui valente 
vali

Regiune Friuli-Venezia Giulia  ~ Provincia.: Udine  ~ Oras: latisana  ~  Mesaje: 8  ~  Membru din: 23/11/2009  ~  Ultima vizita: 30/11/2009

Google Adsense

Mountain View

michaelajackson

Nou Membru

Introdus in - 15/12/2009 : 19:07:13  Link direct la acest raspuns  Arata Profilul Trimite michaelajackson un Mesaj Privat Adauga michaelajackson la lista de prieteni  Raspunde Quotand
Ma bucur ca esti multumit,dar cam citi romani vin acolo?La ce te referi cind spui "confuzie"?
Daca ar fi multe persoane acolo iti spun ca a fi si mai multa "confuzie".Din fericire nu vin prea multi romani pe acolo,iar chestia cu"jmecheriile"mai tin doar la fraieri care cred ca anumite persoane ii pot inscrie contra unei sume...Eu cred ca nu un consulat e de vina pt. acei smecheri,ci chiar romanii care dispun de ceva bani si care considera ca daca dau bani unora (care nu au nici o legatura cu consulatul) intra mai "in fata"... C'asa-i romanul...
Oricum si la Milano si cred ca si la Bologna se dau numere de ordine si nu se mai vine demult noaptea...

Modificato da - michaelajackson in data 15/12/2009 19:10:25

Semnatura lui michaelajackson 
RIP Michael !!! For me you live forever!

Regiune Lombardia  ~ Provincia.: Milano  ~ Oras: milano  ~  Mesaje: 47  ~  Membru din: 14/01/2009  ~  Ultima vizita: 17/12/2009 Intoarce-te la inceputul paginii
  Discutie  
      Bookmark this Topic 

Mergi la:

Herniasurgery.it | Snitz.it | Crediti Snitz Forums 2000
Aceasta pagina a fost generata in 0,14 seconde.
Search Engine Optimization